Sony Cyber-shot DSC-RX100 Gebrauchsanleitung Seite 269
Digital still camera
Vorschau ausblenden Andere Handbücher für Cyber-shot DSC-RX100:
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 150
Specifikace
Fotoaparát
[Systém]
Zobrazovací zařízení: 13,2 mm ×
8,8 mm (typ 1,0) čidlo CMOS
Efektivní počet pixelů fotoaparátu:
Asi 20,2 megapixelu
Celkový počet pixelů fotoaparátu:
Asi 20,9 megapixelu
Objektiv: Objektiv se zoomem
ZEISS Vario-Sonnar T
f = 10,4 mm – 37,1 mm (28 mm –
100 mm (ekvivalent 35 mm
kinofilmu))
F1,8 (W) – F4,9 (T)
Při snímání videa (16:9):
29 mm – 105 mm
Při snímání videa (4:3):
36 mm – 128 mm
*1
Když je [
nastaven na [Standardní]
SteadyShot: Optický
Formát souboru (fotografie):
Kompatibilní s JPEG (DCF,
Exif, MPF Baseline),
kompatibilní s RAW (formát
Sony ARW 2.3) a DPOF
Formát souboru (Videoklipy):
Formát AVCHD (Kompatibilní
s formátem AVCHD Ver. 2.0):
Video: MPEG-4 AVC/H.264
Zvuk: Dolby Digital 2 kanály,
vybavené Dolby Digital Stereo
Creator
Vyrobeno podle licence
společnosti Dolby
Laboratories.
Videoklipy (formát MP4):
Video: MPEG-4 AVC/H.264
Zvuk: MPEG-4 AAC-LC
2 kanály
3,6×
*1
SteadyShot]
Nahrávací médium: Memory Stick
PRO Duo, Memory Stick Micro,
karty SD, paměťové karty
microSD
Blesk: Rozsah blesku (citlivost ISO
(doporučený index expozice)
nastavena na Auto):
Asi 0,3 m až 17,1 m (W)/
Asi 0,55 m až 6,3 m (T)
[Vstupní a výstupní konektory]
Konektor HDMI: Mikro konektor
HDMI
Konektor mikro USB:
Spojení USB
Spojení USB: Hi-Speed USB
(USB 2.0)
[Displej]
Displej LCD:
7,5 cm (typ 3,0) podsvícení TFT
Celkový počet bodů:
1 228 800 bodů
[Obecné]
Jmenovitý příkon: 3,6 V
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Skladovací teplota: –20 až 60 °C
Rozměry (š/v/h) (asi):
101,6 × 58,1 × 35,9 mm
Hmotnost (asi): 240 g
(včetně akumulátoru a Memory
Stick PRO Duo)
Mikrofon: Stereofonní
Reproduktor: Monaurální
Exif Print: Kompatibilní
PRINT Image Matching III:
Kompatibilní
CZ
, 1,5 W