Sony Cyber-shot DSC-RX100M2 Gebrauchsanleitung Seite 530
Vorschau ausblenden Andere Handbücher für Cyber-shot DSC-RX100M2:
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 194
Mål (CIPA-ettergivende):
101,6 mm × 58,1 mm × 38,3 mm
(B/H/D)
Vekt (CIPA-ettergivende) (inkludert
NP-BX1-batteripakke og "Memory
Stick Duo"): Ca. 281 g
Mikrofon: Stereo
Høyttaler: Monolyd
Exif Print: Kompatibel
PRINT Image Matching III:
Kompatibel
[Trådløs LAN]
Støttet standard: IEEE 802.11 b/g/n
Frekvens: 2,4 GHz
Støttede sikkerhetsprotokoller: WEP/
WPA-PSK/WPA2-PSK
Konfigurasjonsmetode: WPS (Wi-Fi
Protected Setup) / manuelt
Tilgangsmetode: Infrastrukturmodus
NFC: NFC Forum Type 3 Tag-
ettergivende
Strømadapter AC-UB10/
UB10B/UB10C/UB10D
Strømkrav: AC 100 V til 240 V,
50 Hz / 60 Hz, 70 mA
Utgangsspenning: DC 5 V, 0,5 A
Driftstemperatur: 0 °C til 40 °C
Lagringstemperatur: –20 °C til +60 °C
Mål:
Ca. 50 mm × 22 mm × 54 mm
(B/H/D)
Vekt:
For USA og Canada: Ca. 48 g
For land eller regioner utenom
USA og Canada: Ca. 43 g
NO
34
Oppladbar batteripakke
NP-BX1
Brukt batteri: Litium-ion batteri
Maksimal spenning: DC 4,2 V
Nominell spenning: DC 3,6 V
Maksimal ladespenning: DC 4,2 V
Maksimal ladestrøm: 1,89 A