MODEL: Z1T-KY01-30-50
We continue to be committed to provide you tools with competitive price.
"Save Half", "Half Price" or any other similar expressions used by us only represents an
estimate of savings you might benefit from buying certain tools with us compared to the major
top brands and does not necessarily mean to cover all categories of tools offered by us. You
are kindly reminded to verify carefully when you are placing an order with us if you are
actually saving half in comparison with the top major brands.
Inhaltsverzeichnis
loading
Inhaltszusammenfassung für VEVOR Z1T-KY01-30-50
  • Seite 35: Korrekte Entsorgung
  • Seite 38: Bewahren Sie Diese Anweisungen Auf
  • Seite 40: Schleifband Optionale Ausrüstung
    Europäische Union: 1 Zoll, 1-1/4 Zoll, 1-1/2 Zoll, Wechselstrom 220-230 V, 50 Hz 2300 W 2ÿ Nordamerika: NPT: 1/2ÿ, 3/4ÿ, Z1T-KY01-30-50 1 Zoll, 1-1/4 Zoll, 1-1/2 Zoll, 26/U/min Wechselstrom 120 V, 60 Hz 2ÿ 2300 W NPT: 1/2ÿ, 3/4ÿ, Nordamerika: 1ÿ, 1-1/4ÿ...
  • Seite 41: Betrieb
  • Seite 42: Bedienung Und Hinweise
  • Seite 43: Störungen Und Abhilfe
  • Seite 44: Reinigung Und Wartung
    Machine Translated by Google REINIGUNG UND WARTUNG - 11 -...
  • Seite 45: Schematische Darstellung Des Threaders
    Machine Translated by Google Schematische Darstellung des Threaders - 12 -...
  • Seite 46: Reinigung, Wartung Und Schmierung
  • Seite 47: Vertreter Der Eg
    Machine Translated by Google Adresse: Baoshanqu Shuangchenglu 803long 11hao 1602A-1609shi Shanghai Importiert in die USA: Sanven Technology Ltd. Suite 250, 9166 Anaheim Place, Rancho Cucamonga, CA 91730 Pooledas Group Ltd UK REP Einheit 5 Albert Edward House, Die Pavillons Preston, Vereinigtes Königreich SHUNSHUN GmbH Römeräcker 9 Z2021, 76351 Vertreter der EG...
  • Seite 111 Machine Translated by Google Adres: Baoshanqu Shuangchenglu 803long 11hao 1602A-1609shi Shanghai Geïmporteerd naar de VS: Sanven Technology Ltd. Suite 250, 9166 Anaheim Place, Rancho Cucamonga, CA 91730 Pooledas Groep Ltd VK REP Unit 5 Albert Edward House, De Paviljoens Preston, Verenigd Koninkrijk SHUNSHUN GmbH EC-REP Römeräcker 9 Z2021, 76351...