Przydatne Informacje; Technické Údaje - Atlas Copco Lzb46-Rl-Ar0010-11 Sicherheitshinweise
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 15
LZB46-RL-AR0010-11
Przydatne informacje
Strona internetowa
Logowanie do Atlas Copco: www.atlascopco.com.
Na naszej stronie WWW można znaleźć informacje doty-
czące naszych produktów, akcesoriów, części zamiennych i
publikacji.
Kraj pochodzenia
Patrz informacje podane na etykiecie produktu.
Gwarancja
• Gwarancja udzielona na produkt wygasa po upływie 12
miesięcy od daty pierwszego użycia produktu, ale w
każdym przypadku najpóźniej po upływie 13 miesięcy
od daty dostawy.
• Gwarancją nie jest objęte normalne zużycie eksploata-
cyjne części.
• Normalnym zużyciem eksploatacyjnym jest zużycie
wymagające wymiany części lub innych regulacji/
przeglądów podczas standardowej obsługi kon-
serwacyjnej narzędzi, przeprowadzanej po upływie
określonego okresu (wyrażonego upływem czasu,
godzinami pracy lub w inny sposób).
• Gwarancja udzielana na produkt jest uzależniona od
prawidłowego użytkowania, konserwacji i napraw
narzędzia oraz jego części składowych.
• Uszkodzenia części powstałe w okresie gwarancyjnym w
wyniku konserwacji wykonywanej nieprawidłowo lub
konserwacji wykonywanej przez strony trzecie, inne niż
firmaAtlas Copco lub jej autoryzowani partnerzy ser-
wisowi, nie są objęte gwarancją.
• Aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia części
narzędzia, obsługę serwisową narzędzia należy
przeprowadzać zgodnie z zalecanymi harmonogramami
konserwacji i przestrzegać właściwych instrukcji.
• Naprawy gwarancyjne są wykonywane wyłącznie w
warsztatach firmy Atlas Copco lub przez autory-
zowanych partnerów serwisowych.
Firma Atlas Copco oferuje wydłużoną gwarancję i naj-
doskonalszą konserwację prewencyjną za pośrednictwem
umów serwisowych ToolCover. W celu uzyskania do-
datkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym
przedstawicielem serwisowym.
Dotyczy silników elektrycznych:
• Gwarancja będzie obowiązywać tylko w przypadku, gdy
obudowa silnika elektrycznego nie została otwarta.
ServAid
ServAid jest portalem zawierającym informacje techniczne
dotyczące wszystkich produktów sprzętowych i opro-
gramowania, takie jak:
- Informacje prawne i dotyczące bezpieczeństwa
- Dane techniczne
- instalowania, obsługi oraz instrukcji serwisowych
© Atlas Copco Industrial Technique AB - 9836 6583 00
- Listy części zamiennych
- Akcesoria
Portal ServAid jest stale aktualizowany i jest dostępny pod
adresem:
https://servaid.atlascopco.com
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontak-
tować się z lokalnym przedstawicielem firmy Atlas Copco.
Karty charakterystyki substancji
niebezpiecznych MSDS/SDS
Karty charakterystyki substancji niebezpiecznych opisują
produkty chemiczne sprzedawane przez firmę Atlas Copco.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
www.atlascopco.com/sds
Technické údaje
Technické údaje
Objednávacie č.
Model
Spotreba vzduchu pri
rýchlosti pri voľnobehu
Spotreba vzduchu pri
rýchlosti pri voľnobehu
Spotreba vzduchu pri max.
výstupe
Spotreba vzduchu pri max.
výstupe
Brzdný moment
Brzdný moment
Zabudovaná brzda
Materiál externých dielov
Rýchlosť pri voľnobehu
Max. výstup
Max. výstup
Min. počiatočný moment
Min. počiatočný moment
Pomer
Smer otáčania
Kód zaťaženia hriadeľa
Typ hriadeľa
Rýchlosť pri max. výstupe
Korunkový moment
Korunkový moment
Moment pri max. výstupe
Moment pri max. výstupe
Typ lopatky
Hmotnosť
Hmotnosť
Vstupná hadica
Vstupná hadica
Safety Information
LZB46-RL-AR0010-11
l/s
cfm
14 l/s
29.7 cfm
Nm
ft lb
No
Stainless steel
90 ot./min
0.6 kW
0.8 hp
161 Nm
119 ft lb
Reversible
g
Keyed
49 ot./min
238 Nm
175 ft lb
119 Nm
88 ft lb
Lubrication free
3.8 kg
8.4 lb
10 mm
0.4 in