Tekniske Data - Atlas Copco Lzb46-Rl-Ar0010-11 Sicherheitshinweise
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 15
LZB46-RL-AR0010-11
• Onder normale slijtage wordt verstaan de voor deze
gebruiksperiode gebruikelijke slijtage waardoor een
onderdeel moet worden vervangen, afgesteld of
gereviseerd gedurende standaardonderhoud van het
gereedschap (uitgedrukt in de hiervoor geldende ti-
jdsduur, het aantal bedrijfsuren of andere geldende
norm).
• De productgarantie is gebaseerd op het juiste gebruik en
onderhoud en de juiste reparatie van het gereedschap en
de bijbehorende onderdelen.
• Schade aan onderdelen die optreedt als gevolg van on-
voldoende onderhoud of onderhoud dat gedurende de
garantieperiode niet is uitgevoerd door Atlas Copco of
diens erkende onderhoudspartners valt niet onder de
garantie.
• Om beschadiging of vernieling van gereedschapson-
derdelen te voorkomen, het gereedschap volgens de aan-
bevolen onderhoudsschema's en de juiste instructies on-
derhouden.
• Reparaties onder garantie worden alleen uitgevoerd in
werkplaatsen van Atlas Copco of door erkende onder-
houdspartners.
Atlas Copco biedt een uitgebreide garantie en uitmuntend
preventief onderhoud via ToolCover-contracten. Neem voor
meer informatie contact op met uw lokale onderhoudsverte-
genwoordiger.
Voor elektromotoren:
• De garantie geldt uitsluitend wanneer de elektromotor
niet is geopend.
ServAid
ServAid is een portaal met technische informatie over alle
hard- en softwareproducten, zoals:
- Reglementaire en veiligheidsinformatie
- Technische gegevens
- Installatie, gebruik en onderhoud
- Lijsten met reserveonderdelen
- Accessoires
ServAid wordt voortdurend bijgewerkt en is beschikbaar op:
https://servaid.atlascopco.com
Neem voor meer informatie contact op met uw lokale Atlas
Copco-vertegenwoordiger.
Veiligheidsgegevensbladen MSDS/SDS
In de veiligheidsgegevensbladen vindt u een beschrijving van
de chemische producten die door AtlasCopco worden
verkocht.
Ga voor meer informatie naar de website:
www.atlascopco.com/sds
Tekniske data
Tekniske data
Bestillingsnr.
© Atlas Copco Industrial Technique AB - 9836 6583 00
Model
Luftforbrug ved fri hastighed l/s
Luftforbrug ved fri hastighed cfm
Luftforbrug ved maks. ka-
pacitet
Luftforbrug ved maks. ka-
pacitet
Bremsemoment
Bremsemoment
Indbygget bremse
Eksterne dele, materiale
Fri hastighed
Maks. kapacitet
Maks. kapacitet
Min. startmoment
Min. startmoment
Forhold
Rotationsretning
Akselbelastningskode
Akseltype
Hastighed ved maks. ka-
Stallingsmoment
Stallingsmoment
Moment ved maks. kapacitet 119 Nm
Moment ved maks. kapacitet 88 ft lb
Vingetype
Vægt
Vægt
Indsugningslange
Indsugningslange
Kapslingsgrad
Udløbsslange
Udløbsslange
IP-klasse
IP-klasse
Luftmotorernes IP-klassificering henviser til det mekaniske
hus ifølge IEC 60529-standarden. IP-klassificeringen dækker
ikke korrosionsbestandighed eller andre væsker end rent fer-
skvand.
Erklæringer
EU-INKORPORERINGSERKLÆRING
Vi, Atlas Copco Industrial Technique AB, SE-105 23
STOCKHOLM SWEDEN, erklærer, under eneansvar, at
dette produkt (med navn, type og serienummer, se forsiden)
lever op til følgende væsentlige krav i Maskindirektivet
2006/42/EF:
2006/42/EC (Annex I, clauses 1.1, 1.2 (excluding 1.2.4.3),
Safety Information
LZB46-RL-AR0010-11
14 l/s
29.7 cfm
Nm
ft lb
No
Stainless steel
90 o./min.
0.6 kW
0.8 hk
161 Nm
119 ft lb
Reversible
g
Keyed
49 o./min.
238 Nm
175 ft lb
Lubrication free
3.8 kg
8.4 lb
10 mm
0.4 in
IP66/IP68/IP69
16 mm
0.6 in