inosmart INO-FBG010 Gebrauchsanweisung Seite 25
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 26
Roasted somon
Sauce potato chips
flat, 60mm
Stuffed green
flat, 60mm
pepper
Finger potato chips
flat, 10mm
Lasagne
flat, 60mm
perforated, 20
Pies
Roasted grilled
pepper
Tomato gratin
Eggplant gratin
Stuffed zucchini
flat, 65mm
Slitted aubergines
flat, 40mm
perforated, 20
Bread roll
Crumpet
Puff pastry
flat, 20 mm
Sponge cake
flat, 20 mm
Vol-au-vent doughs
flat, 20 mm
Pastry (tray)
flat, 20 mm