inosmart INO-FBG010 Gebrauchsanweisung Seite 17
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 26
Soslu patates
Biber dolma
Düşeş patates
Lazanya
Paylar
Fırında ızgara biber
Domates gratin
Patlıcan gratin
Kabak dolma
Karnıyarık
Roll ekmek
Hamburger ekmek
Puf böreği
Pandispanya
Valovan hamurları
Börek(tepsi)
Çörekler
Krem karamel
Fırın sütlaç
S : Soğutulmuş yiyecekler
WARNING: If, frequency inventor is being used in the equipment, TYPE B RCD (residual current
relay) with AC/DC sensitivity must be used before the equipment power inlet (from the mains block
terminals).
ELECTRONIC CARD PANEL
düz 60mm
180
50 125 Kişi 250 kişi 500 kişi
düz 60mm
160
70 125 Ad. 250 kişi 500 kişi
15-
düz 10mm
200
düz 60mm
170
45 125 kişi 250 kişi 500 kişi
delikli
180 30/40 100 kişi 200 kişi 400 kişi
20mm
Izgara
200
10 200 Ad. 400Ad
Izgara
20 200 Ad. 400Ad
30 112 Ad. 225 Ad
düz 65mm
210
160-
düz 40mm
30 150 kişi 300 kişi 600 kişi
delikli
15-
20mm
18
20mm
18
düz 20mm
20 15 Kg
düz 20mm
170
20 15 Kg. 25Kg
düz 20mm
düz 20mm
180
40 200 kişi 400 kişi 800 kişi
15 45 Ad. 170Ad
20mm
düz 40mm
120
75 150 kişi 300 kişi 600 kişi
düz 40mm