Dane Techniczne - Maxpro Mpbco355 Bedienungsanleitung
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 14
Ukośnica do metalu
Wydajność cięcia
Wydajność cięcia
Ciężar odpowiednio do EPTA-Procedure 01/2003
Poziom ciśnienia akustycznego LpA
Te urządzenia do cięcia to przenośne narzędzia elektryczne do cięcia dowolnego typu materiału.
Te obcinarki są popularnie stosowane w zakresie budowy maszyny,
prostą obsługą oraz dobrą wydajnością konstrukcyjną.
Dlatego wydajność techniczna i koncepcja produktów może wykazywać pewne różnice;
Przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane.
Przeczytaj i postępuj zgodnie z instrukcją obsługi i informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa przed
pierwszym użyciem. Zachowaj tę instrukcję
Downloaded from
www.Manualslib.com
Cut Off Saw MPBCO355 User Manual
DANE TECHNICZNE
Model
Kod artykułu
Napięcie
Moc
Prędkość bez obciążenia
Średnica Koła
45º
Kabel
Długość kabla
Poziom mocy akustycznej LWA
niepewność pomiaru
Wartość emisji drgań
niepewność pomiaru
stara są ciągle poprawiaći doskonalić istniejące produkty.
manuals search engine
U
Rura stalowa
kwadrat
prostokąt
Rura stalowa
kwadrat
prostokąt
ZASTOSOWANIE
PL
MPBCO355
220V-240V~ 50/60Hz
2200W
3800/min
Ø355mm
110mm
110*110mm
H110*W150mm
100mm
100*100mm