ST80WCEE
WARM
WHITE
8900lm
IP65
230V~
80W
50Hz
1.16kg
30cm
x2
x1
loading
Inhaltszusammenfassung für XanLite ST80WCEE
  • Seite 1 ST80WCEE WARM WHITE 8900lm IP65 230V~ 50Hz 1.16kg 30cm...
  • Seite 2 186mm 483mm 70mm 4-6m Zone de projection maximale : 0,09m² Max projected area : 0,09m² IP65 Connecteur non inclus Connector not included H05RN-F 3x1.0mm² H05RN-F 3x1.5mm² ≤ ø6mm to ø10mm...
  • Seite 3 FIXATION A A-02 A-01 Chevilles + vis non incluses Dowels + screws not included 2xØ6 95mm...
  • Seite 4 FIXATION B B-02 B-01 B-04 B-03 Test de couple_Vis : 2.5Nm Torque test_Vis : 2.5Nm B-05...
  • Seite 5 REMPLACEMENT MODULE LED...
  • Seite 7 La source lumineuse contenue dans ce luminaire ne doit être remplacée que par le fabricant ou son agent de service ou une personne qualifiée similaire. This product contains 1 light source of energy efficiency class E. Ref: S-ST80WCEE-V10 / 10000lm in 360°/ 80W Caution: Danger, risk of electric shock The light source contained in this fixture should only be replaced by the manufacturer or its service agent or a similar...