Inhaltszusammenfassung für SwitchBot Plus W2301500
  • Seite 2 English 3 – 12 Čeština 13 – 22 Slovenčina 23 – 32 Magyar 33 – 42 Deutsch 43 – 52...
  • Seite 9 Specifications Model: W2301500 Size: 79 × 65 × 22 mm (3.1 × 2.5 × 0.9 in.) Weight: 64 g (2.3 oz.) Material: Color: White Network Connectivity: BLE 4.2 or above Transmission Range: Up to 120 m (131.2 yd.) System Requirements: iOS 11.0+, Android OS 5.0+ Battery: AAA ×...
  • Seite 13 Vážený zákazníku, Děkujeme vám za zakoupení našeho produktu. Před prvním použitím si prosím pečlivě přečtěte následující pokyny a uschovejte si tento návod k použití pro budoucí použití. Zvláštní pozornost věnujte bezpečnostním pokynům. Pokud máte k přístroji jakékoli dotazy nebo připomínky, obraťte se na zákaznickou linku. www.alza.cz/kontakt ✆...
  • Seite 17 V aplikaci si můžete přizpůsobit úroveň pohodlí. Její výchozí nastavení je lidský komfort. Vzdálený přístup Pokud máte SwitchBot Hub Mini (prodává se samostatně), můžete zařízení sledovat. na dálku. S Hubem Mini budou data historie synchronizována se serverem SwitchBot. Poznámka: Při používání zařízení Hub Mini zapněte službu Cloud Services.
  • Seite 19 Specifikace Model: W2301500 Velikost: 79 × 65 × 22 mm (3,1 × 2,5 × 0,9 palce) Hmotnost: 64 g (2,3 oz) Materiál: Barva: Bílá Připojení k síti: BLE 4.2 nebo vyšší Rozsah přenosu: Až 120 m (131,2 yd.) Systémové požadavky: iOS 11.0+, Android OS 5.0+ Baterie: AAA ×...
  • Seite 23 Vážený zákazník, ďakujeme vám za zakúpenie nášho výrobku. Pred prvým použitím si pozorne prečítajte nasledujúce pokyny a uschovajte si tento návod na použitie pre budúce použitie. Venujte osobitnú pozornosť bezpečnostným pokynom. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k zariadeniu, obráťte sa na zákaznícku linku. www.alza.sk/kontakt ✆...
  • Seite 27 V aplikácii si môžete prispôsobiť úroveň pohodlia. Jej predvolené nastavenie je ľudský komfort. Vzdialený prístup Ak máte SwitchBot Hub Mini (predáva sa samostatne), môžete zariadenie monitorovať na diaľku. S Hubom Mini sa údaje histórie synchronizujú so serverom SwitchBot. Poznámka: Pri používaní zariadenia Hub Mini zapnite službu Cloud Services.
  • Seite 29 Špecifikácia Model: W2301500 Veľkosť: 79 × 65 × 22 mm (3,1 × 2,5 × 0,9 palca) Hmotnosť: 64 g (2,3 oz) Materiál: Farba: Biela Pripojenie k sieti: BLE 4.2 alebo vyššia verzia Rozsah prenosu: Do 120 m (131,2 yd.) Systémové požiadavky: iOS 11.0+, Android OS 5.0+ Batéria: AAA ×...