Sylvox RT22R3KECA Bedienungsanleitung Seite 4
Inhaltsverzeichnis
Verfügbare Sprachen
  • DE
Verfügbare Sprachen
  • DEUTSCH, seite 23
Content
SPECIFICATION
INSTALLATION
OVERVIEW
SUPPORTINGSIGNALS
REMOTE-CONTROL UNIT
General Description
TV OPERATION
DVD
READ BEFORE USING APPS
TROUBLESHOOTING
WARRANTY POLICY
1
Video input Format
Product Dimensions
(Include base bracket)
Note:
Design and specification modification maybe made at any time without prior notice,
all data and dimensions are approximations.
Specification
RT22R3KECA
RT24R3KECA
22"
DC 12V
4A
1920 X 1080
30W
2 x 5W
DVB-T2-S2
48.25MHz‐863.25MHz
PAL/NTSC
493
x
125
x
310 mm
541
125
3.0 kg
24"
32W
345 mm