ARC336700D1
WARNING!!!
Please read the following instructions carefully.
IMPORTANT:
maintenance.
This fixture must be istalled by a qualificate electrician.
Install the device in a well-ventilated place.
The device generates heat when in function.
any implicit or explicit obligation.
The 3-channel sequence, used to dynamically change colour in RGB lamps.
ARC336700D1
Power supply units and control gear
44
E lucelight@lucelight.it / www.lucelight.it
Rated voltage
12 — 48 Vdc
Output current
700 mA
1/2
loading
Inhaltszusammenfassung für l&l ARC336700D1
  • Seite 8 INSTALLATION ANLEITUNG ARC336700D1 SCHLIESSER SCHLIESSER VERWENDEN 12 ÷ 48 Vdc MAXIMALE ENTFERNUNG 10m GESCHIRMTES KABEL VERWENDEN Max 6 RGB-Spots Max 12 RGB-Spots 3x2W 3x2W ARC336700D1 = 24 Vdc) = 48 Vdc) Out 700 mA IN REIHE SCHALTEN RED + WHITE -...