StarTech.com RK15WALLO Bedienungsanleitung
15u wall-mount rack
15U Wall-Mount Rack
RK15WALLO
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
For the latest information, technical specifications, and support for
this product, please visit www.StarTech.com/RK15WALLO.
Manual Revision: 05/12/2017
*actual product may vary from photos
Inhaltsverzeichnis
loading
Inhaltszusammenfassung für StarTech.com RK15WALLO
  • Seite 5: Inhaltsverzeichnis
  • Seite 6: Product Diagram
  • Seite 7: Product Dimensions
    Product dimensions 305 mm 12 in. 504 mm 95 mm 40 mm 504 mm 1.5 in. 20 in. 4 in. 20 in. 25 mm 465 mm 406 mm 0.9 in. 18 in. 16 in. 450 mm 18 in. 775 mm 31 in.