Herunterladen  Diese Seite drucken

Beko BEKOMAT 14 Installation Und Betriebsanleitung Seite 39

Vorschau ausblenden

Werbung

deutsch
1 Gehäuse
2 O-Ring 116 x 3
3 Gehäusedeckel
4 Zyl.-Schraube M12 x 45
5 Sechskantmutter M12
6 Flachdichtung 26 x 33 x 2
7 Verschlussschraube G¾-A
8 Verschlusselement R¾
9 Flachdichtung 26 x 33 x 2
10 Verschlussschraube G¾-A
11 Masseschraube
12 O-Ring 4 x 1,5
13 Fühlerrohr
14 O-Ring 31,42 x 2,62
15 Befestigungsschraube
16 O-Ring 34,59 x 2,62
17 Haubenunterteil
18 Haubenbefestigung
19 Steuerplatine
20 Linsenschraube M3 x 6
21 Rundschnurring 2 x 315
22 Haubenoberteil
23 Linsenschraube M3 x 10
24 Dichtring für PG9
25 Klemmkäfig für PG9
26 Staubschutz für PG9
27 Druckschraube für PG9
28 Verschlusselement di=10
29 Netzteilplatine
30 Klemmbockstecker
31 Dichtring für PG7
32 Druckring für PG7
33 Druckschraube f. PG7
34 O-Ring 5,5 x 1,5
35 Steuerluftdeckel
36 Linsenschraube M4 x 30
37 Steckerdichtung
38 Ventilstecker
39 Befestigungsschraube
40 Magnetspule
41 Senkschraube M4 x 10
42 O-Ring 11,1 x 1,78
43 Flansch
44aO-Ring 5 x 1,5
44bO-Ring 5 x 1,5
45 Kernführungsrohr
46 Oval-Ring 21,8x1,5x2,5
47 Ventilkern
48 Kegelfeder
49 Linsenschraube M5 x 20
50 Membrandeckel
51 O-Ring 5,5 x 1,5
52 Druckfeder für Membrane
53 Membrane
54 Membranaufnahme
55 O-Ring 16 x 2
56 Linsenschraube M5 x 12
57 Schlauchtülle (½") kompl.
58 Sieb
59 Sechskantmutter M5
60 Scheibe
BEKOMAT 14 CO PN25
34 O-Ring 5 x 1,5
49 Zylinderschraube M5 x 30
51 O-Ring 5 x 1,5
57 Schlauchtülle ø13
59 Sechskantmutter M5
60 Scheibe
BEKOMAT 14, 14 CO, 14 CO PN25
български
1 Корпус
2 O-пръстен 116 x 3
3 Капак на корпуса
4 Цилиндричен болт M12x45
5 Шестоъгълна гайка М12
6 Плоско уплътнение
7 Пробка G¾-A
8 Херметичен елемент R¾
9 Плоско уплътнение
10 Пробка G¾-A
11 Болт
12 O-пръстен 4 x 1,5
13 Тръба на датчика
14 O-пръстен 31,42 x 2,62
15 Скрепителен болт
16 O-пръстен 34,59 x 2,62
17 Долна част на капака
18 Закрепване на капака
19 Управляваща платина
20 Болт със сферично-
цилиндр. глава М3 х 6
21 Пръстен 2 x 315
22 Горна част на капака
23 Болт със сферично-
цилиндр. глава М3 х 10
24 Уплътнителен пръстен за PG9
25 Кафез за PG9
26 Прахозащита за PG9
27 Натискателен болт за PG9
28 Херметичен елемент di=10
29 Мрежова платина
30 Щепсел за клеморед
31 Уплътнителен пръстен
32 Натегателен пръстен за PG7
33 Натискателен болт за PG7
34 O-пръстен 5,5 x 1,5
35 Капак на управляващия
въздух
36 Болт със сферично-
цилиндр. глава М4 х 30
37 Щепселно уплътнение
38 Клапанен щепсел
39 Скрепителен болт
40 Магнитна намотка
41 Винт със скрита глава М4х10
42 O-пръстен 11,1 x 1,78
43 Фланец
44aO-пръстен 5 x 1,5
44bO-пръстен 5 x 1,5
45 Направляваща тръба
46 Овален пръстен 21,8x1,5x2,5
47 Сърцевина на клапан
48 Конусна пружина
49 Болт със сферично-
цилиндр. глава М5 х 20
50 Мембранен капак
51 O-пръстен 5,5 x 1,5
52 Натискателна пружина за
мембрана
53 Мембрана
54 Държач на мембраната
55 O-пръстен 16 x 2
56 Болт със сферично-
цилиндр. глава М5 х 12
57 Маншет на маркуча (½")
58 Филтър
59 Шестостенна гайка M5
60 Шайба
BEKOMAT 14 CO PN25
34 O-пръстен 5 x 1,5
49 Цилиндричен болт М5х30
51 O-пръстен 5 x 1,5
57 Маншет на маркуча ø13
59 Шестостенна гайка M5
60 Шайба
română
1 Carcasă
2 Garnit. toroidală 116 x 3
3 Capac carcasă
4 Şurub cap cilindric M12x45
5 Piuliţă hexagonală M12
6 Garnit. plată 26 x 33 x 2
7 Şurub obturare G¾-A
8 Elem. obturare R¾
9 Garnit. plată 26 x 33 x 2
10 Şurub obturare G¾-A
11 Şurub masă
12 Garnit. toroidală 4x1,5
13 Tub senzor
14 Garn. toroidală 31,42x2,62
15 Şurub fixare
16 Garn. toroidală 34,59x2,62
17 Parte inferioară capac
18 Fixare capac
19 Platină comandă
20 Şurub cap bombat M3x6
21 Garn. tip şnur circ. 2x315
22 Parte superioară capac
23 Şurub cap bombat M3x10
24 Garnit. etanşare pt. PG9
25 Şurub cap semirot. pt. PG9
26 Protecţie praf pt. PG9
27 Şurub compresie pt. PG9
28 Element obturare di=10
29 Platina alimentare reţea
30 Clemă conector
31 Garnit. etanşare pt. PG7
32 Garnit. compresie pt. PG7
33 Şurub compresie pt. PG7
34 Garnit. toroidală 5,5 1,5
35 Capac aer instrumental
36 Şurub cap bombat M4x30
37 Garnitură conector
38 Conector ventil
39 Şurub de fixare
40 Bobină magnetică
41 Şurub cap înecat M4x10
42 Garn. toroidală 11,1x1,78
43 Flanşa
44aGarn. toroidală 5 x 1,5
44bGarn. toroidală 5 x 1,5
45 Tub ghidare miez
46 Garn. ovală 21,8x1, 5x2,5
47 Miez ventil
48 Arc conic
49 Şurub cap bombat M5x20
50 Capac membrană
51 Garnit. toroidală 5,5 x 1,5
52 Arc compresie membrană
53 Membrană
54 Suport membrană
55 Garnit. toroidală 16 x 2
56 Şurub cap bombat M5x12
57 Manşetă furtun (½")
58 Sită
59 Piuliţă hexagonală M5
60 şaibă
BEKOMAT 14 CO PN25
34 Garnit. toroidală 5 x 1,5
49 Şurub cap cilindric M5x30
51 Garnit. toroidală 5 x 1,5
57 Manşetă furtun ø13
59 Piuliţă hexagonală M5
60 şaibă
türkçe
1 Gövde
2 O-Ring 116 x 3
3 Gövde kapağı
4 Silindir cıvata M12 x 45
5 Altı köşe somun M12
6 Yassı conta 26 x 33 x 2
7 Kapama cıvatası G¾-A
8 Kapama elemanı R¾
9 Yassı conta 26 x 33 x 2
10 Kapama cıvatası G¾-A
11 Şasi cıvatası
12 O-Ring 4 x 1,5
13 Sensör borusu
14 O-Ring 31,42 x 2,62
15 Sabitleme cıvatası
16 O-Ring 34,59 x 2,62
17 Başlık alt parçası
18 Başlık sabitlemesi
19 Kumanda platini
20 Mercek cıvata M3 x 6
21 İp conta 2 x 315
22 Başlık üst parçası
23 Mercek cıvata M3 x 10
24 PG9 için conta
25 PG9 için klemens kafesi
26 PG9 için toz koruyucu
27 PG9 için baskı cıvatası
28 Kapama elemanı di=10
29 Şebeke platini
30 Klemens bloğu fişi
31 PG7 için conta
32 PG7 için baskı halkası
33 PG7 için baskı cıvatası
34 O-Ring 5,5 x 1,5
35 Kumanda havası kapağı
36 Mercek cıvata M4 x 30
37 Fiş contası
38 Valf fişi
39 Sabitleme cıvatası
40 Manyetik bobin
41 Altı köşe cıvata M4 x 10
42 O-Ring 11,1 x 1,78
43 Flanş
44aO-Ring 5 x 1,5
44bO-Ring 5 x 1,5
45 Çekirdek kılavuz borusu
46 Oval-Ring 21,8x1,5x2,5
47 Valf çekirdeği
48 Konik yay
49 Mercek cıvata M5 x 20
50 Diyafram kapağı
51 O-Ring 5,5 x 1,5
52 Diyafram için baskı yayı
53 Diyafram
54 Diyafram yuvası
55 O-Ring 16 x 2
56 Mercek cıvata M5 x 12
57 Hortum memesi (½")
58 Süzme
59 Altı köşeli somun M5
60 Disk
BEKOMAT 14 CO PN25
34 O-Ring 5 x 1,5
49 Silindir cıvata M5 x 30
51 O-Ring 5 x 1,5
57 Hortum memesi ø13
59 Altı köşeli somun M5
60 Disk
39

Werbung

Inhaltsverzeichnis
loading